Farmacii din Sibiu
Găsește informații exacte despre farmacii din Sibiu. Recenzii și date de contact pentru fiecare firmă, inclusiv număr de telefon, adresă, program de lucru, oferte promoţionale și alte informații utile.
Afişare rezultate: 1 - 20 din 92
Afişare rezultate: 1 - 20 din 92
Top Farmacii în Sibiu
1
2
3
4
Farmacie
Deschis acum
Str.Nicolae Iorga, 52, Complex Cedonia, Sibiu, 550361
+40 269 232 187
5
ACE STERILE, ANTIBIOTICE, FARMACIE, umana, MEDICAMENTE, Farmacie umana, VITAMINE, Ceai, Farmacii, RETETE, Farmacii Umane, COSMETICE
Deschis acum
M.Viteazu, Bl.11, Sibiu, 550350
+40 269 421 418
6
7
Farmacii, Farmacie
Închis acum
Str. Hategului, Nr. 10, Bl. 28, Sibiu, 550069
+40 269 234 656
8
Farmacie, medicamente, Medicina naturista
Închis acum
Sos Alba Iulia, nr 42, Sibiu, 550018
+40 737 477 252
9
Medicamente Umane, Depozit de medicamente umane, produse parafarmaceurice, Farmacii, Medicamente, distribuitori, Distribuitor, cosmetice, distribuitori medicamente, Produse Chimice Farmaceutice, depozit, DEPOZITE MEDICAMENTE, umane, parafarmaceutice
Strada Semaforului Nr. 19, Sibiu, 550315
0269 233 100
10
Alte rezultate din categoria 'Farmacii' în Sibiu
Închis acum
Str. Nufarului, nr. 84, Oradea, 550350, Bihor
0733 045 486
Închis acum
Calea Dumbravii Nr. 137A, Sibiu, 557260
0753 241 656
Închis acum
Calea Surii Mari, nr 39C, Sibiu, 550089
Închis acum
Str. Gladiolelor, Bloc 9,Parter, Ap. Ii, Sibiu, 550109
0369 452 926
Închis acum
Str. Raului Nr. 20, Sibiu, 550109
0755 011 346
Popa Maria, 26 noiembrie 2025
Am fost servita de d-na farmacista Molnar ireprosabil; desi nu eram din localitate si-a întrerupt activitatea si m-a onorat cu amabilitate, competenta si daruire, intelegandu-mi suferinta. Prin preparatul pregatit de dansa rana m-i s-a inchis foarte bine si repede. Felicitari pentru profesionalism si umanitate, doua calitati rar intalnite in ziua de azi. Multumesc infinit si va felicit!
mai mult
Închis acum
B-Dul. Victoriei, Bl. 29, Sibiu, 550024
0743 004 256
Recenzii despre firme locale
Mihaela Panazan, 08 mai 2026
O experiență neplăcută cumperi doua cuti de imodium și se încasează 3 cuti .Te întorci înapoi și ceri explicații se mai întâmplă asta a fost explicația nu scuze va rog nimic .Jale păcat de farmacie că personal nu avem .
Popa Maria, 26 noiembrie 2025
Am fost servita de d-na farmacista Molnar ireprosabil; desi nu eram din localitate si-a întrerupt activitatea si m-a onorat cu amabilitate, competenta si daruire, intelegandu-mi suferinta. Prin preparatul pregatit de dansa rana m-i s-a inchis foarte bine si repede. Felicitari pentru profesionalism si umanitate, doua calitati rar intalnite in ziua de azi. Multumesc infinit si va felicit!