Dealeri auto din Sibiu cu recenzii, website
Găsește informații exacte despre dealeri auto din Sibiu. Recenzii și date de contact pentru fiecare firmă, inclusiv număr de telefon, adresă, program de lucru, oferte promoţionale și alte informații utile.
Afişare rezultate: 1 - 6 din 6
Afişare rezultate: 1 - 6 din 6
Rezultate din categoria 'Dealeri auto' în Sibiu
Deschis acum
Sos. Alba Iulia 69, Sibiu, 550052
031 713 3333
Deschis acum
Şoseaua Alba Iulia Nr. 59C, Sibiu, 550052
+40 269 229 289
Deschis acum
Frigoriferului Nr. 17, Sibiu, 550047
+40 722 588 423
Deschis acum
Henri Coandă Nr. 63B, Sibiu, 550234
+40 744 573 949
Deschis acum
Strada Munchen 1, Sibiu, 550018
+40 269 426 100
Adriana Maria, 02 octombrie 2025
Bună ziua!
Din păcate serviciile Tursib lasa de dorit.
În data de 1.10.2025 am circulat începând cu ora 15:05 cu autobuzul Linia 3 SB 72 SBT pe distanta Spital Judetean-Lomonoslov.
Șoferul autobuzului a jignit și a ridicat vocea pe tot parcursul drumului asupra călătorilor,deoarece i-am umplut autobuzul și îl stricam.Ne-a spus sa ne dam jos și sa vedem cum atinge autobuzul zona șoselei.Ni s-a spus ca puteam aștepta și alt autobuz nu sa ii umplem lui autobuzul,ca el e sigur ca mergem 3-4 stații și pe str. Lomonoslov ne dam jos.
Șoferul a fost deranjat de prezenta călătorilor.
Nu mi se pare o atitudine corespunzătoare fata dr călători mai ales ca erau persoane și de vârstă a 3 a cu cadru de mers.
Dacă credeți ca sunt prea mici autobuzele și neeficiente la orele de vârf scoateti-le de pe traseu.
Șoferii și de pe ale linii sunt mereu grăbiți,ieri în autobuzul 111 din cauza neatenției un călătorilor si-a blocat mana în ușă.
mai mult
Deschis acum
Strada Livezii Nr. 53, Sibiu, 550042
+40 269 229 513
Recenzii despre firme locale
Adriana Maria, 02 octombrie 2025
Bună ziua!
Din păcate serviciile Tursib lasa de dorit.
În data de 1.10.2025 am circulat începând cu ora 15:05 cu autobuzul Linia 3 SB 72 SBT pe distanta Spital Judetean-Lomonoslov.
Șoferul autobuzului a jignit și a ridicat vocea pe tot parcursul drumului asupra călătorilor,deoarece i-am umplut autobuzul și îl stricam.Ne-a spus sa ne dam jos și sa vedem cum atinge autobuzul zona șoselei.Ni s-a spus ca puteam aștepta și alt autobuz nu sa ii umplem lui autobuzul,ca el e sigur ca mergem 3-4 stații și pe str. Lomonoslov ne dam jos.
Șoferul a fost deranjat de prezenta călătorilor.
Nu mi se pare o atitudine corespunzătoare fata dr călători mai ales ca erau persoane și de vârstă a 3 a cu cadru de mers.
Dacă credeți ca sunt prea mici autobuzele și neeficiente la orele de vârf scoateti-le de pe traseu.
Șoferii și de pe ale linii sunt mereu grăbiți,ieri în autobuzul 111 din cauza neatenției un călătorilor si-a blocat mana în ușă.