Dealeri auto din Sibiu cu program de funcţionare, recenzii
Găsește informații exacte despre dealeri auto din Sibiu. Recenzii și date de contact pentru fiecare firmă, inclusiv număr de telefon, adresă, program de lucru, oferte promoţionale și alte informații utile.
Afişare rezultate: 1 - 7 din 7
Afişare rezultate: 1 - 7 din 7
Rezultate din categoria 'Dealeri auto' în Sibiu
Închis acum
Sos. Alba Iulia 69, Sibiu, 550052
031 713 3333
Închis acum
Şoseaua Alba Iulia Nr. 59C, Sibiu, 550052
+40 269 229 289
Închis acum
Frigoriferului Nr. 17, Sibiu, 550047
+40 722 588 423
Închis acum
Calea Surii Mici Nr. 68, Sibiu, 550137
+40 744 571 994
Închis acum
Henri Coandă Nr. 63B, Sibiu, 550234
+40 744 573 949
Închis acum
Strada Livezii Nr. 53, Sibiu, 550042
+40 269 229 513
Închis acum
Strada Munchen 1, Sibiu, 550018
+40 269 426 100
Adriana Maria, 02 octombrie 2025
Bună ziua!
Din păcate serviciile Tursib lasa de dorit.
În data de 1.10.2025 am circulat începând cu ora 15:05 cu autobuzul Linia 3 SB 72 SBT pe distanta Spital Judetean-Lomonoslov.
Șoferul autobuzului a jignit și a ridicat vocea pe tot parcursul drumului asupra călătorilor,deoarece i-am umplut autobuzul și îl stricam.Ne-a spus sa ne dam jos și sa vedem cum atinge autobuzul zona șoselei.Ni s-a spus ca puteam aștepta și alt autobuz nu sa ii umplem lui autobuzul,ca el e sigur ca mergem 3-4 stații și pe str. Lomonoslov ne dam jos.
Șoferul a fost deranjat de prezenta călătorilor.
Nu mi se pare o atitudine corespunzătoare fata dr călători mai ales ca erau persoane și de vârstă a 3 a cu cadru de mers.
Dacă credeți ca sunt prea mici autobuzele și neeficiente la orele de vârf scoateti-le de pe traseu.
Șoferii și de pe ale linii sunt mereu grăbiți,ieri în autobuzul 111 din cauza neatenției un călătorilor si-a blocat mana în ușă.
mai mult Recenzii despre firme locale
Adriana Maria, 02 octombrie 2025
Bună ziua!
Din păcate serviciile Tursib lasa de dorit.
În data de 1.10.2025 am circulat începând cu ora 15:05 cu autobuzul Linia 3 SB 72 SBT pe distanta Spital Judetean-Lomonoslov.
Șoferul autobuzului a jignit și a ridicat vocea pe tot parcursul drumului asupra călătorilor,deoarece i-am umplut autobuzul și îl stricam.Ne-a spus sa ne dam jos și sa vedem cum atinge autobuzul zona șoselei.Ni s-a spus ca puteam aștepta și alt autobuz nu sa ii umplem lui autobuzul,ca el e sigur ca mergem 3-4 stații și pe str. Lomonoslov ne dam jos.
Șoferul a fost deranjat de prezenta călătorilor.
Nu mi se pare o atitudine corespunzătoare fata dr călători mai ales ca erau persoane și de vârstă a 3 a cu cadru de mers.
Dacă credeți ca sunt prea mici autobuzele și neeficiente la orele de vârf scoateti-le de pe traseu.
Șoferii și de pe ale linii sunt mereu grăbiți,ieri în autobuzul 111 din cauza neatenției un călătorilor si-a blocat mana în ușă.